Geri

Sıkça Sorulan Sorular

Konusdur.com Hakkında

Çünkü KonusDur.com ile İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirmek artık çok kolay! Anadili İngilizce olan eğitmenlerimizin yardımıyla ihtiyaç duyduğunuz kadar İngilizce konuşabilir, hiçbir stres yaşamadan -sanki yakın bir arkadaşınızla sohbet ediyormuş gibi- ilgi duyduğunuz herhangi bir konuda konuşabilirsiniz. Program yöneticilerimiz, konuşmakta olduğunuz eğitmenleri belirli aralıklarla ve size önceden haber vermeden değiştirecekler. Böylelikle sürekli aynı eğitmenle konuşma alışkanlığını / tembelliğini elinizden alacaklar. Kısa zaman aralıklarında farklı eğitmenlerle de konuşma imkanı yakalayacak ve birbirinden farklı İngilizce aksanları ile tanışacaksınız!
Kişisel konular hariç, istediğiniz her konuda konuşabilirsiniz. Bu, sınıfınızda düzenlenecek olan İngilizce kompozisyon yarışması da olabilir, gelecek hafta gireceğiniz İngilizce bir iş mülakatı da olabilir. Profesyonel bir iş görüşmesi, bir hobiniz veya bir gece önce oynanan futbol maçı da olabilir. Eğer İngilizce derslerini biraz daha profesyonel bir yaklaşımla almak istiyorsanız, eğitmenlerimizin halihazırda sizler için seçmiş oldukları (şu anda 700'den fazla) blog postları da takip edebilirsiniz. Eğitmenlerimiz, İngilizce konuşma dersi tecrübesi olan eğitmenlerin arasında seçilmektedir. Amaçları, sizlerin daha rahat ve stressiz konuşmanızı sağlamak ve takıldığınız yerde size yardımcı olabilmektir. Eğitmenlerinizin uyarılarına dikkat ettiğiniz takdirde, sadece haftalar içinde İngilizce konuşma seviyenizin geliştiğini fark edeceğinizden hiç şüphemiz yok!
Çok Kolay! İstediğiniz paketimizi seçip, tek tuşla satın alıyorsunuz ve anadili İngilizce olan eğitmenimiz hemen sizinle iletişime geçiyor. Eğitmenimizle 5 dakika İngilizce sohbet ediyorsunuz ve İngilizce seviyenizi tespit ediyor. Belli bir kurs zamanında anlaştıktan sonra artık her gün/hafta belirlediğiniz saatte eğitmeninizi görüntülü arayarak aynı arkadaşınızla sohbet eder gibi doya doya İngilizce görüntülü sohbet ediyorsunuz. Eğitmeniniz, bu sohbet sırasında hem sizin daha kolay konuşmanızı sağlıyor hem de gerekli yerlerde konuşmanıza müdahale ediyor. İşte bu kadar basit! Basit olmayan şey ise değişik aralıklarla eğitmenlerinizi size haber vermeden değiştirecek olmamız! Her İngilizce konuşma ve aksan farklılığını elimizden geldiğince size yaşatmak istiyoruz. Eminiz bu çeşitlilik, tanımadığınız insanlarla İngilizce konuşmak istediğinizde işinize çok yarayacak!
Buraya tıklayarak dersimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz ders sayfasındaki 'Ücretsiz Hemen Deneyin' butonuna basıp açılan kısa forma bilgilerinizi girerek hizmetimizi tamamen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz... Formu doldurduktan sonra bir eğitmenimiz sizi en kısa zamanda arayacak ve tamamen ücretsiz olarak sizinle İngilizce sohbet edecek. Bu sohbet sırasında eğitmenimiz hem İngilizce seviyenizi ölçecek hem de siz hizmetimizi deneme imkanına kavuşacaksınız. Eğer hizmetimizi kullanmaya devam etmek isterseniz, İngilizce Paketlerimizden dilediğiniz birini seçip ödemeyi yapabilir ve hizmetimizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
KonusDur.com ile İngilizce Konuşma paketini 'tekrar eden üyelik' şeklinde değil, bir kez satın alırsınız. Üyeliğiniz, paketiniz bittiği zaman otomatik olarak sonlanır, hesabınızdan siz haberiniz yokken tekrar para çekilmez! Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tutulmaz! Dilerseniz paketiniz sonlandığı zaman tekrar paket satın alıp eğitmenlerimizle konuşmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
KonusDur.com ailesi olarak tüm insanları severiz fakat herkesin İngilizcesini beğenmeyiz! Size beğenmediğimiz İngilizceleri sunmayız, sizi yanlış yönlendirmeyiz! KonusDur.com olarak sadece anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşmanızı tavsiye ediyoruz. Eğitmenlerimizin bir kısmının değil tamamının anadili İngilizcedir! İngiltere, Amerika, Kanada, Güney Afrika, Avustralya gibi anadili İngilizce olan ülkelerden eğitmenlerle çalıştığımızı garanti ediyoruz!
GENÇLER İÇİN: Lise ve üniversitelilerin İngilizce konuşma yeteneklerini geliştirmesi için eğitim uzmanlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış olan Genç Paket ile anadili İngilizce olan eğitmenlerimizle istediğiniz konularda İngilizce sohbet edebilirsiniz.
-------------
PROFESYONELLER İÇİN: Profesyonellerin Business English / İş İngilizcesi konuşma yeteneklerini geliştirmeleri için eğitim uzmanlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış olan İş Paket ile anadili İngilizce olan eğitmenlerimizle istediğiniz konularda İngilizce sohbet edebilirsiniz.
-------------
ÇOCUĞUNUZ İÇİN: (HAZIRLANMA AŞAMASINDA) Çocuğunuzun İngilizce öğrenme zamanının geldiğini düşünüyorsanız Çocuk Paket tam çocuğunuza göre! Eğitim uzmanlarımızın yardımıyla hazırlamakta olduğumuz bu paket ile çocuğunuz artık İngilizceyi çok kolay ve zevkli öğrenecek.

Ödemeler

İstediğiniz İngilizce paketi seçin ve sepete ekleyin. Sağ üst köşedeki sepet resminden ister 'Sepetime Git' seçeneğine, isterseniz direk 'Ödeme' seçeneğine tıklayın. Ödemenizi SSL ile en yükek düzeyde korunan güvenli sayfamızdan kred kartınız ile yapın. - Kredi Kartı bilgilerinizi kesinlikle tutmuyoruz.
Hayır, paketinizin süresi (4 veya 6 hafta) bittiğinde servisimiz otomatik olarak sonlanıyor. Dolayısıyla, siz haberiniz yokken veya hizmetimizi uzatmayı planlamıyorken kartınızdan tekrar ödeme yapmıyorsunuz. Kredi kartınızla hizmetimizi tekrar satın alıp, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Kredi kartı bilgilerinizi saklamıyoruz. Her yeni paket satın aldığınızda bilgilerinizi tekrar girerek ödeme yapıyorsunuz.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

    Ücretsiz Konuşma Kazanın!

    Haftalık bültenimize üye olanlar, düzenli aralıklarla yaptığımız çekilişlerde eğitmenlerimizle ücretsiz konuşma hakkı kazanıyorlar!
    Ad Soyad
    Email Adresi